خشکشویی مبلمان و فرش

اغلب افراد بر این تفکر هستند که یک قالیشویی صرفا فقط اقدام به شستشوی فرش و موکت میکند و حوزه کاری آنها منتهی به شستشو میشود اما به جرئت میتوان گفت که خدمات قالیشویی ها بیشمار میباشد و بسیار متععد. از جمله خدماتی که قالیشویی ها ارائه میدهند خشکشویی مبل و فرش میباشد که از طرفداران و مشتریان زیادی برخوردار میباشد. همانطور که یاد شد قالیشویی ها صرفا به شستشو فرش نمیپردازند و خدماتی همچون ریشه زنی و رفوگری و ترمیمات لازم در حوزه فرش را نیز ارائه میدهند.
از جمله مهمترین این خدمات خشکشویی مبل میباشد بدین منظور که پرسنل قالیشویی برای پاکسازی و شستشوی مبلمان شما در منزل به صورت حضوری مراجعه میکنند و توسط دستگاه های تمام اتوماتیک و جدید اقدام به خشکشویی و شستشو مبلمان شما میکنند.این امر بدین صورت میباشد که ابتدا توسط مواد شوینده مخصوص کف ساخته شده را بر روی مبل ریخته و سپس بوسیله ابزار پاک کننده اقدام به تمیز کردن مبل ها میکنند و پس از اتمام کار کف را از سطح مبل توسط دستگاه های مخصوص مکش میکنند و توصیه میشود تا ساعاتی پس از خشکشویی مبلمان بگذارید تا هوا در داخل منزل و محل مورد نظر جریان داشته باشد تا نم و رطوبت مبلمان کاملا از بین برود و خشک شود.
در واقع افرادی که توانایی شستشو فرش و موکت و حتی مبلمان خود را به هر دلیلی ندارند این کار را به قالیشویی میسپرند و خوشبختانه تا به امروز تمامی خدمات ارائه در این حوزه با رضایت کامل مشتریان توام بوده است.
خشکشویی مبلمان و فرش عمدتا برای افرادی میباشد که امکان حمل و نقل و مبل و فرش برای آنها وجود ندارد و یا به هر دلیلی مایل هستند تا امور خشکشویی مبل و فرش در منزل آنها صورت گیرد این خدمت یکی از مهمترین آیتم ها و پارامترهای قالیشویی ها میباشد و بعنوان یک روش مشتری پسند و پر طرفدار تلقی شد.
اما خشکشویی فرش نیز مانند مبل میباشد و به صورت حضوری در منزل مشتریان انجام میشود و سعی میشود تا این امر در اسرع وقت انجام شود.معمولا افرادی که در امر شستشو و خشکشویی فرش و مبل عجله دارند و وقت کافی ندارند از این خدمات بارز استفاده میکنند.
خوشبختانه مشتریان بیشماری از خدمات ما راضی و خشنود بوده اند که این موضوع موجب افتخار ماست و این امکان را به ما میدهد تا با انگیزه چندین برابر به راه و کار خود بی وقفه ادامه دهیم و همیشه سعی بر این داشتیم تا با بکارگیری پرسنل مجرب و با اخلاق رضایت مشتری را جلب کنیم.
اما افراد سودجویی بسیاری در ین حوزه فعالیت دارند و با ارائه خدمات ناقص و بی کیفیت در ازای دریافت هزینه هنگفت موجب گله مندی و نارضایتی اغلب مشتریان شده اند اما ما این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که تمامی امور و خدمات ارائه شده در قالیشویی را به نحو احسند انجام دهیم.