خدمات شستشوی فرش و قالیشویی

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ابداع دستگاه ها و تجهیزات متعددی در زمینه های مختلف کار بشر راحت تر شده است و اغلب امور توسط دستگاه های مکانیکی و تمام اتوماتیک انجام میشود. اما یکی از مهمترین دغدغه های افراد خصوصا در اواخر سال و نزدیک به ایام عید نوروز شستشوی فرش میباشد که یکی از مشکلاتی میباشد که اغلب خانم ها با آن مواجه هستند و همیشه گله مند از این موضوع هستند که توانایی شستشوی فرش را ندارند و آنرا امری سخت و دشوار تلقی میکنند . البته نکته مهم اینجاست که در واقع شستشوی فرش در منزل سختی ها و مشکلاتی را دربر دارد که از جمله آنها میتوان به کمبود فضا در جهت شستن و همچنین مصرف بالای آب اشاره کرد و امری بسیار زمان گیر میباشد و جابجایی آن پس از شستشو بسیار دشوارمیباشد و از همه مهمتر نحوه خشک کردن آن نیز امری طافت فرسا تلقی میشود و نیاز به مکان مناسب دارد.
با وجود این همه مشکل در شستشو فرش وجود قالیشویی ها نیز آشکار میشود و موجب میشود تا تمامی حواشی پیرامون این موضوع حل شود در واقع قالیشویی ها با پا به عرصه گذاشتن توانستند خدمات زیادی را در حوزه فرش به مشتریان خود ارائه دهند و با راهکار ها و ایده ها و همچنین روش های نوین شستشو توانستند دغدغه های مشتریان را از بین ببرند.اما برخی از مشتریان در تحویل فرش به قالیشویی ها تردید دارند و شک و شبه در نوع شستشو فرش دارند.ما این اطمینان را به شما میدهیم تا با رعایت اصول اسلامی اقدام به شستشو فرش شما کنیم و توسط برترین و جدید ترین دستگاه های اتوماتیک و با بکارگیری پرسنل مجرب اقدام به شستشوی فرش شما کنیم همچنین سعی بر این داریم تا برای جلب رضایت شما فرش را توسط مرغوبترین مواد شوینده و طی چندین مرحله شستشو دهیم .
اما قالیشویی ها صرفا فقط برای شستشو فرش پدید نیامده اند و انواع خدمات را در این حوزه ارائه میدهند که از جمله آنها میتوان به خدمات رفوگری و ریشه زنی و سایر موارد مشابه اشاره کرد.خدمات متفاوت قالیشویی ها باعث شده است تا مشتریان زیادی را هرساله به سوی خود جذب کنند.تمامی خدمات که در قالیشویی ها ارائه میشود توسط کارکنان و پرسنل خبره در همان زمینه خدمات انجام میشود و این امور به هیچ عنوان به افراد آماتور و بی تجربه واگذار نمیشود زیرا یکی از سرمایه های هر مجموعه ای پرسنل با تجربه آن میباشند.
شستشوی فرش در قالیشویی توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میشود و ابتدا به ساکن پس از تحویل فرش اقدام به غبارروبی فرش میشود و سپس وارد مرحله شستشو میشود. لازم به ذکر است که فرش شما در محل مورد نظر به صورت لول تحویل گرفته میشود و پس از اتمام مراحل شستشو به صورت لول و همراه با کاور فرش خود را دریافت میکنید.